Bezpłatne warsztaty dla studentów dot. budowania marki indywidualnej – rekrutacja do II tury

Po sukcesie I tury zapraszamy do udziału w II turze warsztatów pt.  Budowanie marki indywidualnej Studentek i Studentów – wzmocnienie i rozwój umiejętności miękkich

Zakres tematyczny: styl myślenia i działania w planowaniu przyszłości zawodowej (FRIS), projektowanie ścieżki zawodowej, alternatywne ścieżki rozwoju, personal branding w sieci, tworzenie dokumentacji aplikacyjnej w języku polskim i angielskim, symulacje rozmów rekrutacyjnych.

Miejsce realizacji: Wydział Historii UAM, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7.

Wymiar zajęć: 30 godzin + 7 godzin dobrowolnych konwersacji w języku angielskim.

Terminy spotkań: spotkania stacjonarne: 14 kwietnia, 21 kwietnia, 13 maja
spotkania online: 22 kwietnia, 28 kwietnia.

Warsztaty są bezpłatne. Studenci w trakcie spotkań stacjonarnych otrzymują kanapki i wodę, część podręczników wykorzystywanych w trakcie warsztatów Studenci będą mogli zachować do późniejszego wykorzystania.

Kryteria rekrutacji: studenci 2 i 3 roku studiów licencjackich oraz studenci studiów magisterskich realizowanych na UAM. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają jednak osoby, które dotychczas nie uczestniczyłem w żadnym kursie organizowanym w ramach programu Uniwersytet Jutra UAM.

Link do rejestracji: https://forms.office.com/e/XPXkKbZzGt

Więcej informacji na temat kursu znajdziecie Państwo w załączonym programie i planie zajęć.

Budowanie marki_program II tura

Budowanie marki_plan zajęć II tura

Projekt graficzny: Jakub Motak (student kierunku Gospodarki i ekonomia w dziejach)