Udział prof. Tadeusza Janickiego w 6. Posener Tage

W dniach 2- 5 listopada 2022 r. na Uniwersytecie Christiana Albrechta w Kilonii odbyły się  6. Posener Tage (Dni UAM na Uniwersytecie Christiana Albrechta). Z UAM przybyło na to wydarzenie ponad 60 poznańskich naukowców pod przewodnictwem prorektora Rafała Witkowskiego, w tym delegacja z Wydziału Historii UAM. W jej skład wchodzili obok prorektora R. Witkowskiego, prof. Katarzyna Balbuza, prof. Tadeusz Janicki, prof. Krzysztof Królczyk, mgr Hanna Kossak-Nowocień. Prorektor Rafał Witkowski i Prof. Tadeusz Janicki wzięli udział w seminarium pt.  „Die Reichsuniversität in Posen 1941-45: Ansätze und Perspektiven zu ihrer Erforschung“  w ramach którego prof. T. Janicki wygłosił wykład pt. Die Landwirtschaftliche Fakultät der Reichsuniversität in Posen.